Редколегія

Редакція

Редакція є своєрідним кістяком веб-платформи UA Modna – вона надає руху усім ідеям, актуальним публікаціям, талановитим авторам і проектам. Основна мета діяльності платформи - популяризація у...

Статистика автора

на головній 2.1k переглядів 15m
публікації 2.6k коментарів 192

Команда редколегії

Женя Гунчевська

Голодна до інформації людина :) Саме тому працюю у сфері контенту. Головне – це правильно сприймати написане. Музика – моє життя: граю на фортепіано і намагаюсь опанувати гітару.

Перейти на сторінку автора

Статистика автора

на головній 73 переглядів 1.1m
публікації 73 коментарів 31

Kelsey Keff

Кучерявий менеджер, найпопулярніше питання, на яке даю відповідь практично кожного дня "у тебе хімія?". Цікавлюсь модою, літературою та новинками у музиці. Обожнюю червоний колір, тату та кросівки.

Перейти на сторінку автора

Статистика автора

на головній 131 переглядів 888.8k
публікації 131 коментарів 31

Plastylina

Діяч ІТ сфери, лінгвіст-арабіст за освітою. Радію можливості бути частиною цікавих, соціальних проектів та заходів. Обожнюю жарти про граматику та високі підбори. Фанат інстаграму ;)

Перейти на сторінку автора

Статистика автора

на головній 74 переглядів 841.1k
публікації 74 коментарів 21

Vita.

Люблю живу музику, комедійні серіали і суч. літ. Часто потрапляю в цікаві ситуації і знайомлюся з цікавими людьми, від чого отримую задоволення) Впевнена, будь-який досвід у житті є корисним!

Перейти на сторінку автора

Статистика автора

на головній 66 переглядів 757k
публікації 66 коментарів 8

Ліля Колісник

Редакторка сайту. Шукаю свої світи у літературі, а натхнення — у людях. Великі собаки, теплі розмови, чай і велопрогулянки — то любов всеохопна. Обожнюю якісну музику та добрі фільми. І колись то...

Перейти на сторінку автора

Статистика автора

на головній 153 переглядів 746.8k
публікації 153 коментарів 7

Kajool-Khan

Креативний маркетолог. Вокаліст рок-гурту "One West". Не уявляю життя без музики, зеленого кольору та мильних бульбашок. Люблю займатися йогою та обожнюю свого кота Бетмена :)

Перейти на сторінку автора

Статистика автора

на головній 81 переглядів 662.3k
публікації 81 коментарів 68

Svitlana Ivanyshyn-Ugryna

Засновниця веб-платформи, журналіст, редактор, ведуча радіо та відеопрограм, організатор проукраїнських мистецьких акцій та заходів. Активний діяч української діаспори в Чикаго.

Перейти на сторінку автора

Статистика автора

на головній 44 переглядів 251.8k
публікації 44 коментарів 6

Ліляна

Блондинка на посаді менеджера онлайн-магазину :) Обожнюю татуювання та фанатію від котів. Головним своїм захопленням вважаю книги.

Перейти на сторінку автора

Статистика автора

на головній 18 переглядів 180.4k
публікації 19 коментарів 2

Дарія Перевозова

Намагаюся пробувати себе всюди, шукати креатив та отримувати цікавий досвід :) Головне кредо по житті: крізь тернії до зірок!

Перейти на сторінку автора

Статистика автора

на головній 7 переглядів 50.6k
публікації 7 коментарів 0

Публікації

Чем лучше жидкие средства для стирки
В течение не одного десятилетия вещи стирались либо простым мылом, либо стиральным порошком. Но со временем стали выпускать различные эффективные средства бытовой химии, среди которых есть средства для стирки в жидком виде.
Читати більше
Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше
Как выбрать цвет тонального крема
Тональный крем позволяет создать идеально ровный тон лица и базу для такого же идеального макияжа. Но эти преимущества доступны только в том случае, если верно выбран цвет и консистенция косметического средства.
Читати більше
Секрет успеха слотов: как простым играм удалось захватить индустрию
В последние 10 лет аналитики рынка азартных развлечений единогласно сходятся во мнении, что современные онлайн слоты уверенно доминируют среди всех видов азартных игр, причем со временем лишь укрепляют позиции. Их простота и доступность являются лишь первопричинами такого успеха, но ключевых факторов гораздо больше.
Читати більше
Мобільні технології, які були визнані найкращими у межах виставки MWC-24
Якщо людина спостерігає за новими технологіями, вона напевно чула про такі щорічні заходи, як MWC або CES. У межах цих виставок, популярні виробники щоразу презентують якісь інновації, що здатні викликати захват.
Читати більше
Технології штучного інтелекту, якими вже користуються хакери
Швидкий розвиток та впровадження штучного інтелекту ще минулого року почали викликати опасання експертів, які прогнозували шкідливі наслідки та наполягали навіть на сповільненні вивчень ШІ.
Читати більше
Эргономика стоматологического оборудования
Основная цель эргономического дизайна в стоматологии — минимизировать риски профессиональных заболеваний, таких как синдром запястного канала, боли в спине и шее, которые часто встречаются среди стоматологов из-за длительных периодов работы в неестественных или неудобных позициях.
Читати більше
6 трендів цієї весни
Весна не просто стукає у вікно, а майже буяє різними відтінками. Це чудовий час, аби оновити свій гардероб. Знаємо, що іноді важко збагнути, на що варто звернути увагу в теплий сезон. Тому ділимося трендами, які пануватимуть в цей період.
Читати більше